Naktsmītne Villa Magonīte atrodas Ventspilī, 850 metru attālumā no Ventspils pludmales. Viesu rīcībā ir vairākas ērtības, tostarp grila iekārtas un bezmaksas WiFi. Naktsmītne atrodas netālu no tādām apskates vietām kā,atpūtas vieta bērniem  ''Bērnu pilsētiņa'',piedzīvojuma parks un kalns ''Lemberga hūte'',''Piejūras brīvdabas muzejs'' un Ventspils Augstskola. Ventspils Amatu māja ir 2 km attālumā.

Viesu namam ir bērnu rotaļu laukums, bezmaksas autostāvvieta, bezmaksas WI FI, mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma (maksājums var tikt pieprasīts), nesmēķētāju numuri, numuri ģimenēm. Terase, dārzs, divas koplietošanas virtuves, koplietošanas telpa ar televizoru/atpūtas telpa, smēķēt aizliegts visā naktmītnē, norobežota smēķētāju zona.
Ventspils naftas termināls atrodas 5 km attālumā no naktsmītnes Villa Magonīte.
Bezmaksas! Visi bērni, kuri ir jaunāki par 2 gadiem/-u, izmantojot bērnu gultiņas, var nakšņot bez maksas.Visi vecāki bērni vai pieaugušie, izmantojot papildgultas, var nakšņot, maksājot 10 EUR par nakti.Maksimālā ietilpība numurā - 1 papildgultas(-a).Papildgulta vai bērnu gultiņa ir pieejama pēc pieprasījuma, un naktsmītnei tā ir jāapstiprina.


Naktsmītnei ir arī viena no labākajām atrašanās vietām pilsētā Ventspils!
Iznomājam istabas, cena no 30 līdz 60 euro dienaktī par istabu (cena atkarīga no cilvēku skaita).
Māja atrodas ļoti labā vietā, 5-minūšu gājienā no galvenās pludmales, blakus bērnu pilsētiņa, slēpošanas kalns, piejūras parks. Sētā ir mangalis, šūpoles, batuts, basketbola grozs, hokeja vārti, galda teniss. Istabās ir TV, ir vairākas dušas, tualetes, virtuves, ledusskapji, mikroviļņu krāsniņa, tējkanas, nodrošinam ar gultasveļu. Māja ir vēsturiska, istabas ar augstiem griestiem. Sēta noslēgta, bezmaksas autostāvieta.

Cena par numuru ziemas sezonā no 30 īdz 60 Euro, vasaras sezonā no 45 Euro līdz 75 Euro par diennakti, vairāk informācijas pieejama pa tālruni vai e-pastu.

Reģistŗēšanā no plkst.15:00
Izrakstīšanās līdz plkst. 10:00

P.S. Jūsu drošībai naktmītnes teritorijā tiek veikta videonovērošana.

Lai izdevusies Jums atpūta viesu namā Villa Magonīte un pilsētā Ventspils.

Atsauksmes no Booking.com (atjaunots 10.06.2021)(Koplietošanas virtuve)